Konkurs trwa od 14.07.2021 do 11.01.2022

Weź udział w EKO
konkursie i wygraj 5000 zł

lub jedną z nagród dodatkowych
o wartości 1000 zł

Weź udział

Dołącz do konkursu i zyskaj szanse na wygraną

Każdy kto od 1 lipca do 31 grudnia 2021 r. weźmie dowolną pożyczkę w Providencie może wziąć udział w Eko konkursie i wygrać nagrodę. Wypełnij formularz zgłoszeniowy i podziel się z nami swoim planem na ekologię.

1

Krok

Jeśli wziąłeś pożyczkę w Providencie, zgłoś swój udział w konkursie wypełniając formularz zgłoszeniowy zamieszczony na stronie.

2

Krok

W formularzu załącz pracę konkursową na temat „W jaki sposób wspieram ekologię”. Prześlij nam jedno zdjęcie z krótkim opisem Twojego działania.

3

Krok

Pod koniec każdego miesiąca, począwszy od sierpnia, komisja konkursowa będzie ogłaszać wyniki konkursu na stronie konkursowej zgodnie z Regulaminem. Sprawdź, czy jesteś w gronie zwycięzców.

Do wygrania co miesiąc!

5000 zł

za zajęcie 1. miejsca

1000 zł

dla 5 kolejnych wygranych

Formularz
Zgłaszam się do konkursu!

  * wszystkie pola powinny być uzupełnione

  Niezależnie od liczby zawartych Umów pożyczek oraz nadesłanych zgłoszeń,
  rozpatrywane będzie tylko i wyłącznie pierwsze wysłane zgłoszenie konkursowe.

  Wyniki konkursu

  Śledź wyniki EKO konkursu Providenta. Raz w miesiącu publikujemy listę zwycięzców wybranych przez jury. Sprawdź, może nagroda trafi właśnie do Ciebie?

  Miesiąc

  Zwycięzca

  Nagroda pierwszego stopnia - 5 000 zł Joanna, Klimontów

  Nagroda drugiego stopnia - 1000 zł Katarzyna, Pabianice Ewa, Waganiec Irena, Rzeszów Anna, Drogoradz Katarzyna, Suchy Dąb

  Nagroda pierwszego stopnia - 5 000 zł Ewa, Klimontów

  Nagroda drugiego stopnia - 1000 zł Janusz, Olsztyn Marlena, Regut Paweł, Wierzbowo Iwona, Buszkowy Katarzyna, Lublin

  Nagroda pierwszego stopnia - 5 000 zł Patryk, Bydgoszcz

  Nagroda drugiego stopnia - 1000 zł Arleta, Kobylin Agnieszka, Toruń Dorota, Milanówek Natalia, Poznań Katarzyna, Wrocław

  Chcesz być EKO?
  Sprawdź, jakie to proste

  Im mniej energii zużywasz, tym lepiej dla środowiska. Zadbaj o właściwe ocieplenie domu oraz szczelność okien – to sposób na efektywne ogrzewanie. Wymień przestarzały piec na nowoczesne technologie, które nie emitują spalin. Zyska otoczenie oraz Twój portfel.
  Kupuj tylko lokalne produkty lub hoduj warzywa i owoce we własnym ogrodzie. W ten sposób oszczędzisz naturze spalin związanych z transportem do sklepów. To korzyść również dla zdrowia – świeże produkty to większe bogactwo składników odżywczych
  Jeśli masz taką możliwość, zamień jazdę samochodem na spacer lub przejażdżkę rowerem. Dzięki temu ograniczysz zużycie energii i emisję spalin. Co więcej, ruch to samo zdrowie – codzienna aktywność pozwoli CI utrzymać zdrowy wygląd

  EKO działania Provident

  Oszczędzamy papier

  Nowoczesne technologie w służbie środowiska. Zrezygnowaliśmy z papierowych wydruków na rzecz smartfonów i tabletów.

  Zbiórka książek

  Wzięliśmy udział w zbiórce używanych książek zorganizowanej we współpracy z Fundacją Zaczytani.org, które zostały przekazane do szpitali.

  Promujemy ekologię

  Sadziliśmy drzewa w Skawinie, założyliśmy Ogród Bioróżnorodności w Lublinie, zorganizowaliśmy festyn w Ostrowcu Św. Wszystko po to, by promować ekologię wśród najmłodszych.

  Wspólne sprzątanie

  Braliśmy aktywny udział w akcjach sprzątania świata, m.in. w rezerwacie przyrody Jodły Oleśnickie oraz na nabrzeżu Wisły we współpracy z Fundacją „Ja Wisła”.

  Akcje charytatywne

  Zlicytowaliśmy eko kosmetyki przygotowane przez członków zarządu Providenta. Dochód ze sprzedaży został przekazany na cel charytatywny.

  Eko strategia

  Wybierając powierzchnie biurowe, kierujemy się kryteriami zrównoważonego budownictwa oraz efektywności energetycznej.

  Oszczędność energetyczna

  W codziennej pracy staramy się racjonalnie korzystać z zasobów energetycznych planety – ograniczamy zużycie papieru, energii oraz wody.

  Sprzątamy świat

  Nasi pracownicy aktywnie angażowali się w uczestnictwo w akcjach sprzątania w swoim najbliższym otoczeniu.

  Less waste

  Przy wsparciu zewnętrznych ekspertów rozpoczęliśmy program „Less waste”, w celu rozsądnego planowania zakupów, oszczędzania jedzenia oraz wody.

  Pożyczka dla środowiska

  Za każdą podpisaną umowę pożyczki we współpracy z Dotlenieni.org posadzimy jedno drzewo - łącznie 40 tys.